...
Ремонт холодильника сименс

Ремонт холодильника Сіменс

 • Якщо ваш холодильник Siemens потребує ремонту, то ви потрапили за адресою! Ми займаємось професійним ремонтом холодильників Siemens, забезпечуючи якісний та надійний сервіс на кожному етапі робіт.

 При замовленні онлайн діагностика безкоштовно!

Викликати майстра

Почему мы?

Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Гарантія від 6 місяців. до 24 міс.

Сервіс холодильників Сіменс у Києві

Ремонт холодильника Simens Наші кваліфіковані техніки з великим досвідом знаходяться в розпорядженні, щоб швидко та ефективно виправити будь-які проблеми з вашим холодильником Siemens. Ми розуміємо, як важливо мати працюючий та надійний холодильник, і саме тому ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту холодильників Siemens. Наші техніки мають багатий досвід в роботі з різними моделями холодильників Siemens, від старих до нових, тому ви можете бути впевнені, що ваш холодильник буде у безпеці та у належному стані. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, таких як заміна компресора, ремонт холодильної камери, заміна термостату, заміна механізмів автоматичної розморозки, та багато іншого. Ми розуміємо, як важливо щоб ваш холодильник був у найкращому стані, тому ми працюємо швидко та ефективно, щоб ви могли повернути свій холодильник в експлуатацію якомога швидше. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини Siemens, тому ви можете бути впевнені, що ваш холодильник працюватиме на високому рівні.
 • Ми ремонтуємо також наступні моделі холодильників:

  Nord
  BEKO
  LG
  gaggenau
  indesit
  gorenje
  ariston
  Атлант
  elektrolux
  Candy
  ремонт холодильника бош

  Ціни на ремонт холодильників:

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика 300 грн
Заміна мотора компресора (ціна роботи 800 грн + вартість компресора) от 1800 до 5500 грн.
Заміна температурного датчика (вартість роботи 150 грн. + вартість сенсора температури) от 250 грн.
Заміна термостату, терморегулятора (вартість роботи 220 грн + ціна термостату) от 400 грн.
Заправка фреоном (без паяння) 300 грн.
Ремонт модуля управління (майстер забирає плату в майстерню для точної діагностики на стенді. Час ремонту не перевищує 6 год.) от 800 до 3200 грн.
Впайка шредера 200 грн.
Ремонт системи відтайки випарника No Frost (заміна вентилятора, тен відтайки, заміна датчика відтайки, дефрост таймера) от 400 грн
Усунення витоків холодоагенту от 1200 грн.
Заміна фільтра осушувача 150 грн.
 • Наші послуги з ремонту холодильників Siemens є доступними та економічними, а наші техніки завжди готові надати якісний та надійний сервіс на кожному етапі робіт. Ми пропонуємо гарантію на всі наші послуги, тому ви можете будь-який момент звернутися до нас, якщо виникнуть будь-які проблеми з вашим холодильником Siemens.Наши техніки здатні виконати ремонт холодильників Siemens будь-якої складності, включаючи:
  1. Заміна компресора – компресор є серцем холодильника Siemens, він відповідає за створення потрібної температури в холодильній камері. Якщо компресор не працює належним чином, то весь холодильник може відмовити від своєї роботи.
  2. Заміна термостату – термостат відповідає за контроль температури в холодильній камері. Якщо термостат не працює належним чином, то температура може бути надто високою або надто низькою.
  3. Ремонт холодильної камери – якщо у вас є проблеми з дверима, панелями або полицями в холодильній камері, то ми здатні виконати будь-які необхідні ремонтні роботи.
  4. Заміна механізмів автоматичної розморозки – якщо автоматична розморозка не працює належним чином, то вся камера може заповнитися льодом.
  5. Заміна вентилятора – вентилятор відповідає за циркуляцію повітря в холодильній камері. Якщо вентилятор не працює належним чином, то циркуляція повітря може бути обмеженою, що може призвести до нерівномірного охолодження.
Приклад наших рабіт:

Ремонт ( Хьюмидора) холодильника для хранения сигар

Замена компрессора холодильника самсунг. Цена 3600 грн.

Ремонт платы управления холодильника бош

Замена компрессора холодильника. Цена 3000 грн.

Замена пускового реле холодильника. Цена работы 600 грн.

Ремонт модуля управления холодильника самсунг. Цена работы 1200 грн.

Устранение утечки в запенке холодильника индезит. Цена ремонт 1600грн.

Устранение утечки в запененной части холодильника. Цена работы 2200 грн.

Замена таймера оттайки холодильника. Цена работы 1150 грн.

Замена тэна оттайки. Цена 800 грн.

ремонт холодильной витрины

Диагностика холодильной витрины

Замена пускового конденсатора цена 400 грн

Ремонт платы управления холодильника вирпул

Устранение утечки на контуре обогрева холодильника бош

Замена вентиляторов морозильной камеры холодильника хитачи

Установка внешнего испарителя

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Працюємо у всіх районах Києва та передмістя.

Голосіївський район
Святошинський район
Солом’янський район
Оболонський район
Подільський район
Печерський район
Дарницький район
Дніпровський район
Деснянський район
Вишгород
Ірпінь
Бровари

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Вызов мастера

Перелік основних неполадок холодильника Simens

Холодильники Siemens – це високоякісна техніка з багатою функціональністю, яка відповідає всім потребам в збереженні їжі та напоїв. Але незважаючи на високу якість та надійність, іноді можуть виникнути проблеми. Ось перелік основних неполадок, які можуть статися з холодильниками Siemens:
 1. Нерівномірне охолодження – це одна з найбільш поширених проблем, з якою можуть зіткнутися власники холодильників Siemens. Це може бути спричинене багатьма причинами, такими як забруднення вентилятора, замороження трубок, проблеми з компресором та інші.
 2. Шум – шум з холодильника Siemens може бути звичайним, але якщо він стає дуже гучним або постійним, то це може бути ознакою серйозної проблеми.
 3. Проблеми з дверима – якщо двері холодильника Siemens не закриваються належним чином, то може виникнути проблема з охолодженням. Це може бути спричинене зношуванням дверцят, проблемами з ущільнювачами або механізмами закривання.
 4. Замороження – якщо ваш холодильник Siemens замерзає або утворюється лід, то це може бути ознакою проблем з автоматичною розморозкою, термостатом або датчиками температури.
 5. Незвичайні запахи – якщо з холодильника Siemens випускається незвичайний запах, то це може бути спричинене проблемами з утилізацією їжі, забрудненням фільтрів або зношенням вентилятора.
Якщо у вас виникла будь-яка з перелічених проблем з холодильником Siemens, звертайтеся до наших професіоналів, які зрадістю допоможуть усунути неполадки та повернуть ваш холодильник у робочий стан. Ми забезпечуємо якісний та надійний ремонт за доступними цінами.
Наші фахівці мають досвід у роботі з холодильниками Siemens та підходять до кожної проблеми індивідуально. Ми проведемо діагностику вашого холодильника та виявимо основну причину неполадки. Після цього ми запропонуємо оптимальний варіант ремонту та проведемо його якісно та швидко. Ми пропонуємо ремонт холодильників Siemens на будь-який смак та гаманець. Ми виконуємо ремонт замість заміни устарілих деталей, що дозволяє значно знизити вартість ремонту. Якщо ж заміна деталі неминуча, ми замінимо її на оригінальну або якісну аналогію. Ми виконуємо ремонт всіх моделей холодильників Siemens, включаючи такі, як Siemens KG36NXI45, Siemens KG36VVI32G, Siemens KI42FP60, Siemens KI87VVF30G, Siemens KI86NVS30G та інші. Наші майстри зможуть виконати ремонт незалежно від віку або складності вашого холодильника. Зверніться до нас за допомогою у ремонті вашого холодильника Siemens та ми з радістю допоможемо вам. Ми гарантуємо якість виконаної роботи та діагностику вашого холодильника, а також чесні ціни та доступність. Наші техніки здійснюють ремонт на місці або в нашому сервісному центрі, залежно від ваших побажань. Звертайтеся до нас та ми допоможемо вашому холодильнику Siemens повернутися до робочого стану!

Зробіть знижку 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра