...

Почему мы?

Работаем ежедневнов будние и выходные
Бесплатный выезд мастерана дом или офис
Гарантийный талонна ремонт
Фирменные запчасти в наличии

Сертификаты

previous arrow
next arrow
Slider

Майстер по ремонту посудомийних машин на дому

Мережа сервісних центрів «globalmaster» виконує ремонт посудомийних машин по Києву. Вже протягом 24 годин після отримання вашої заявки наш майстер приїде до вас і здійснить ремонт посудомийної машини на дому якісно і з гарантією.

ціни

Остаточна вартість ремонту залежить від виробника і моделі вашої посудомийної машини, так як ціни на запчастини і складність робіт по їх заміні можуть відрізнятися для різних марок і моделей. Якщо ви припускаєте, який вузол у вашій посудомойке вийшов з ладу, то наведена нижче таблиця допоможе розрахувати приблизну вартість майбутнього ремонту.
Тип робіт ціни *
 Діагностика та виїзд майстра  безкоштовно **
 Заміна клапана подачі води від 2500 до 4500 грн.
 заміна Тена від 3500 до 5000 грн.
 Заміна зливного насоса від 3000 до 5000 грн.
 Заміна ТЕН + Насос нового зразка в зборі від 4500 до 7000 грн.
 заміна Кнопки від 1500 до 3500 грн.
 Обнулення або «перепрошивка» модуля управління (програм прання) від 3500 до 4500 грн.
 Заміна датчика рівня води (прессостата) від 4000 до 5000 грн.
 Датчик температури – заміна від 3000 до 4500 грн.
 Фільтр зливу води – заміна від 3500 до 5000 грн.
 Заміна замка (замикаючого пристрою) від 3000 до 5500 грн.
 Заміна циркуляційного насоса від 6000 до 10000 грн.
 ремонт модуля 50% від вартості нового
* У наведеній таблиці вказана ПОВНА ВАРТІСТЬ ремонту, з урахуванням цін на нові запчастини і роботи фахівця. ** У разі відмови від ремонту доведеться сплатити 400 грнлів за виклик майстра.

Як викликати майстра «globalmaster» по ремонту посудомийних машин на будинок?

Зробити заявку на ремонт можна, зателефонувавши за телефонами або заповнивши онлайн-заявку на сайті. При зверненні повідомте, будь ласка, наступну інформацію:
 • Марку і, по можливості, модель вашої посудомийної машини. Наприклад, Bosch SMS 40D02 або Siemens SN 66M094. Дізнатися точний номер моделі ви можете з інструкції по експлуатації.
 • Симптоми несправності. Наприклад, посудомийка не набирає або не зливати воду.
 • Найбільш підходящі для вас день і час ремонту.
 • Контактні дані: ваші ім’я, адреса і телефон.
Вранці в обумовлений день фахівець зв’яжеться з вами і повторно уточнить точний час ремонту.

Наші переваги

 • Безкоштовна консультація по телефону. Зв’язавшись по телефону з нашими менеджерами, ви зможете дізнатися можливу причину виникнення несправності і приблизну вартість ремонту. Точна сума стане відома тільки після діагностики несправної посудомийки майстром.
 • Безкоштовні виїзд майстра і діагностика. Вам не доведеться оплачувати виїзд майстра додому і діагностику несправної посудомийки в разі вашої згоди на її ремонт сервісним центром «globalmaster».
 • Ремонт на дому протягом 24 годин з моменту звернення. Доставка несправної посудомийної машини в майстерню не знадобиться. Наші фахівці зроблять її діагностику і ремонт прямо у вас вдома і вже протягом доби після вашого звернення.
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо з 8 до 22 годин без вихідних і свят. Тому майстер приїде в будь-який зручний вам час.
 • Гарантія на ремонт. Завершивши ремонтні роботи, майстер видасть вам гарантійний талон з печаткою компанії на термін від 3 місяців до 2 років.

Приватний майстер по ремонту посудомийних машин або майстерня?

Сумніваєтеся, викликати чи приватного майстра або звернутися в сервісний центр по ремонту побутової техніки? Порівняємо, які є плюси і недоліки в зверненні в майстерню і до приватного фахівця.

переваги

майстерня

приватний майстер

 • Терміновий виїзд майстра. У майстерні працює безліч фахівців, тому завжди знайдеться вільний майстер, готовий оперативно виїхати на виклик і усунути несправність.
 • Реальна гарантія на роботи і комплектуючі . Спеціаліст сервісного центру по закінченні ремонту видає замовнику гарантійний талон з печаткою компанії і прописаними термінами дії гарантії. Тому навіть якщо поломка станеться повторно, і з якої-небудь причини ваш майстер не зможе виїхати для її усунення, майстерня надішле до вас іншого фахівця для виконання гарантійних зобов’язань.
 • Кваліфіковані фахівці. Майстри сервісного центру проходять ретельний відбір при прийомі на роботу, здають тести на профпридатність, а згодом регулярно підвищують кваліфікацію. Тому, звертаючись до майстерні по ремонту побутової техніки, ви можете бути впевнені, що до вас приїде досвідчений фахівець.
 • Часом нижча вартість послуг Насправді це часто не так. Професійні приватники «знають собі ціну», не бажають втрачати додатковий заробіток і не опускають вартість ремонту нижче сервісних центрів.

недоліки

 • Часом більш висока вартість ремонту . У порівнянні з приватниками крім витрат на запчастини і оплату роботи майстрів сервісний центр несе безліч інших витрат, в тому числі на оренду приміщення, підвищення кваліфікації персоналу, витрати на рекламу, роботу колл-центру та ін. Це природно відбивається на вартості ремонту, але тим самим підвищується і якість наданої послуги.
 • Тривале очікування майстра. Так як приватний майстер працює один, а замовлення у нього розписані на кілька днів вперед, то чекати своєї черги на ремонт ви можете довгий час.
 • Фактична відсутність гарантійних зобов’язань на ремонт. Приватний майстер зазвичай пропонують гарантію тільки на словах, а в гіршому випадку – відсутній навіть вона. Якщо через недобросовісно виконаної роботи або установки неякісних запчастин у вас відбудеться повторна поломка, зобов’язати майстра її усунути в рамках гарантійних зобов’язань або повернути гроші буде вкрай важко. Як правило, приватний майстер «пропадає» при появі претензій до його роботи.
 • Небезпека «нарватися» на непрофесіонала.  Викликаючи приватного майстра, ви далеко не завжди можете розраховувати на те, що до вас приїде фахівець, що володіє всіма необхідними для виконання якісного ремонту знаннями, навичками та інструментами. Тому, звертаючись до приватного підприємця, ви завжди ризикуєте втратити гроші.
Якщо вам дорого час і гроші, то «globalmaster» не рекомендує довіряти ремонт побутової техніки приватного майстра. По-перше, думка про дешевизну приватника – помилково. А по-друге, під низькою вартістю ремонту, озвученої по телефону приватним майстром, дуже часто криється непрофесіоналізм і відсутність гарантійних зобов’язань. Сотні посудомийних машин після «рук» подібних «горе-фахівців» потрапляли на ремонт в «globalmaster», причому багато агрегати після непрофесійного втручання вже не підлягали ремонту.

Найбільш поширені ознаки поломки посудомийної машини

У таблиці нижче представлені найбільш часті симптоми несправностей, з якими стикаються майстра «globalmaster».
Чи не гріє Швидше за все, вийшов з ладу ТЕН (нагрівальний елемент) посудомийки.
Чи не миє Найбільш часта причина даної поломки – несправність циркуляційного насоса, який нагнітає воду в розбризкувачі.
не набирає Ймовірно, «згорів» впускний клапан, через який вода надходить в посудомийку.
Чи не зливає Найчастіше причина даної несправності – у виході з ладу зливного насоса.
Не сушить Можливо, сталася поломка керуючого модуля.
При виявленні поломки – зверніться в «globalmaster»! Фахівці нашої майстерні приїдуть до вас вже протягом доби після отримання заявки та здійснять ремонт посудомийної машини будь-якої складності прямо у вас вдома.

Хотите проконсультироваться?

Заполните форму и мы позвоним вам в течении 15 минут. Обратный звонок
Заявка
Вы оставляете заявку по телефону или онлайн на нашем сайте.
Диагностика
Мастер приезжает к вам и проводит диагностику, или делает это по телефону, если возможно.
Стоимость
Если вам подходит стоимость ремонта, названная мастером, он приступает к работе.
Ремонт готов!
По окончании работы ваша техника исправна.

Нужен мастер?

Мастер позвонит вам в течении 15 минут после подачи заявки. Вызов мастера

Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра