...

Ремонт Холодильників Bosch

 • скидка на заказ із сайтаЧи маєте ви проблеми з вашим холодильником Bosch? Не шукайте далі! Наша команда сертифікованих техніків спеціалізується на наданні послуг ремонту високої якості для всіх моделей холодильників Bosch. Завдяки багаторічному досвіду та глибокому розумінню передових технологій охолодження Bosch, ми гарантуємо ефективний, надійний ремонт, який поверне ваш прилад до оптимальної роботи. Вам потрібно тільки повідомити про свою проблему, оформивши заявку по телефону +380961222661 або онлайн на сайті.

 При замовленні онлайн діагностика безкоштовно!

Викликати майстра

Почему мы?

Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Гарантія від 6 місяців. до 24 міс.

Чому Варто Обрати Нас для Ремонту Вашого Холодильника Bosch?

 • Сертифіковані Експерти Bosch: Наші техніки не тільки кваліфіковані, але й пройшли суворе навчання, щоб стати сертифікованими експертами з приладів Bosch. Це означає, що вони добре знаються на унікальній механіці та технологіях, які використовують холодильники Bosch.
 • Оригінальні Запчастини Bosch: Ми віримо в збереження цілісності вашого холодильникаремонт холодильника бош Bosch, тому використовуємо тільки оригінальні запчастини Bosch для всіх ремонтів. Це забезпечує плавну та ефективну роботу вашого холодильника, як у день його покупки.
 • Всебічна Діагностика: Перед початком будь-якого ремонту ми проводимо ретельну діагностику, щоб визначити корінь проблеми. Такий підхід дозволяє нам надавати цільовий ремонт, який ефективно вирішує проблему та запобігає майбутнім поломкам.
 • Прозоре Ціноутворення: Ми цінуємо чесність та прозорість у всіх наших послугах. Після діагностики проблеми вашого холодильника ми надаємо детальну квоту без прихованих платежів або несподіваних витрат. Ви точно будете знати, що включає ремонт і скільки це буде коштувати.
 • Швидке та Надійне Обслуговування: Ми розуміємо, наскільки збої в роботі холодильника можуть бути незручними. Тому ми прагнемо надавати швидке, ефективне обслуговування, щоб ваш холодильник Bosch працював якомога швидше, зводячи до мінімуму будь-які незручності для вас та вашої родини.
 • Гарантія Задоволення: Наша прихильність до відмінності означає, що ми не будемо задоволені, поки ви не будете повністю задоволені нашим сервісом. Ми підтримуємо нашу роботу гарантією задоволення, забезпечуючи, що ваш ремонт холодильника Bosch відповідає вашим високим стандартам і очікуванням.
 • Ми також ремонтуємо наступні моделі холодильників:

  Ремонт холодильника сіменс
  Ремонт холодильника nord
  Ремонт хоодильників ліпххер
  BEKO
  LG
  gaggenau
  indesit
  gorenje
  ariston
  Атлант
  elektrolux
  Candy
  ремонт холодильника бош
  Ремонт холодильників Вірпул
  Ремонт холодильників Вестфрост
  Ремонт холодильників самсунг

  Ціни на ремонт холодильника Бош:

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика 200 грн
Заміна мотора компресора (ціна роботи 800 грн + вартість компресора) від 800 до 5500 грн.
Заміна температурного датчика (вартість роботи 150 грн. + вартість сенсора температури) від 450 грн.
Заміна термостату, терморегулятора (вартість роботи 220 грн + ціна термостату) від 800 грн.
Заправка фреоном (без паяння) 900 грн.
Ремонт модуля управління (майстер забирає плату в майстерню для точної діагностики на стенді. Час ремонту не перевищує 6 год.) від 300 до 3200 грн.
Впайка шредера 200 грн.
Ремонт системи відтайки випарника No Frost (заміна вентилятора, тен відтайки, заміна датчика відтайки, дефрост таймера) від 700 грн
Усунення витоків холодоагенту від 1200 грн.
Заміна фільтра осушувача 150 грн.
 • Поширені Проблеми Холодильників Bosch, Які Ми Вирішуємо

  Наші техніки готові вирішувати широкий спектр поширених та складних проблем, включаючи, але не обмежуючись:
  • Нерегулярна Температура: Якщо ваш холодильник не охолоджує належним чином або заморожує вашу їжу, ми можемо налаштувати та відремонтувати контроль температури, щоб ваш холодильник Bosch підтримував ідеальну температуру.
  • Дивні Звуки: Якщо ваш холодильник Bosch видає незвичайні звуки, наші експерти можуть діагностувати та виправити проблему, чи то несправний вентилятор, проблемний компресор, або щось інше.
  • Витікання Води: Ми можемо швидко вирішити та відремонтувати будь-які витоки, від несправних водопровідних ліній до засмічених дренажних отворів відтавання, забезпечуючи чистоту та безпеку вашої кухні.
  • Електричні Проблеми: Від несправних контрольних плат до електричних коротких замикань, ми маємо досвід безпечного та ефективного виправлення будь-яких електричних проблем вашого холодильника Bosch.
  • Заміна Ущільнювача Дверей: Пошкоджений або зношений ущільнювач дверей може призвести до втрати енергії та проблем з температурою. Наша команда може замінити ущільнювач дверей вашого холодильника, забезпечуючи його енергоефективність та ефективність, як ніколи раніше.

  Зв’яжіться з Нами Сьогодні

  Не дозволяйте несправному холодильнику порушувати ваш повсякденний ритм. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб запланувати консультацію з одним з наших експертів з ремонту холодильників Bosch. Ми прагнемо надати вам послуги найвищої якості та забезпечити бездоганну роботу вашого приладу Bosch на багато років вперед. Довірте нам принести експертизу, ефективність та відмінність у кожен ремонт.

Працюємо у всіх районах Києва та передмістя.

Голосіївський район
Святошинський район
Солом’янський район
Оболонський район
Подільський район
Печерський район
Дарницький район
Дніпровський район
Деснянський район
Вишгород 
Ірпінь
Вишневе

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Виклик майстра

Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра