...
Ремонт холодильника ліпхер

Ремонт холодильників Ліпхер

 • Ремонт холодильників Ліпхер: професійні послуги від наших експертів Якщо ваш холодильник Ліпхер потребує ремонту, ви можете розраховувати на нашу команду професіоналів, які допоможуть вам вирішити будь-яку проблему, пов’язану з його функціонуванням.скидка на заказ із сайта Ми надаємо широкий спектр послуг з ремонту холодильників Ліпхер, включаючи діагностику, ремонт компресорів, заміну запчастин та багато іншого.

 При замовленні онлайн діагностика безкоштовно!

Викликати майстра

Почему мы?

Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Гарантія від 6 місяців. до 24 міс.

Сервіс холодильників Ліпхер у Києві

Наші послуги доступні для всіх моделей холодильників Ліпхер, включаючи старі й нові. Наші техніки мають багаторічний досвід у роботі з цими пристроями, тому ми можемо швидко та ефективно вирішити будь-яку проблему, з якою ви зіткнулися. Наша мета – забезпечити вам якісний ремонт холодильника Ліпхер, який буде тривалий та надійний. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини та сучасні інструменти, щоб забезпечити максимальну ефективність ремонту та збільшити термін експлуатації вашого холодильника. Наші послуги з ремонту холодильників Ліпхер включають:
 1. Діагностику проблем Наші техніки проводять діагностику холодильника, щоб визначити, що саме спричинило проблему. Ми використовуємо сучасне обладнання, щоб виявити будь-які несправності та складнощі, які можуть забезпечити швидкий та точний діагноз.
 2. Ремонт компресорів Якщо компресор вашого холодильника Ліпхер не працює належним чином, ми можемо здійснити ремонт цієї складної деталі. Наші техніки мають досвід у виконанні ремонту компресорів холодильників Ліпхер, тому ми можемо забезпечити якісний та тривалий ремонт цієї важливої частини вашого пристрою.
 1. Заміна запчастин Якщо потрібна заміна будь-якої частини вашого холодильника Ліпхер, ми можемо швидко та ефективно замінити її оригінальною запчастиною. Ми маємо широкий вибір запчастин на складі, щоб забезпечити швидку та якісну заміну.
 2. Заправка фреону Якщо ваш холодильник Ліпхер не охолоджує належним чином, проблемою може бути недостатньої кількості фреону. Ми можемо здійснити заправку фреону з використанням сучасного обладнання, щоб забезпечити максимальну ефективність та продовжити термін експлуатації вашого холодильника.
 3. Чистка холодильника Якщо ваш холодильник Ліпхер не працює належним чином через забруднення, ми можемо здійснити його професійну чистку. Наші техніки використовують спеціальні інструменти та розчини, щоб забезпечити максимальну ефективність та тривалий термін експлуатації вашого пристрою.
 4. Профілактичне обслуговування Ми рекомендуємо регулярно проводити профілактичне обслуговування вашого холодильника Ліпхер, щоб запобігти можливим проблемам. Наші техніки можуть провести ревізію вашого холодильника, виявити та виправити будь-які потенційні проблеми та забезпечити максимальну ефективність та тривалий термін експлуатації вашого пристрою.
 • Ми ремонтуємо також наступні моделі холодильників:

  Nord
  BEKO
  LG
  gaggenau
  indesit
  gorenje
  ariston
  Атлант
  elektrolux
  Candy
  ремонт холодильника бош

  Ціни на ремонт холодильників:

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика 300 грн
Заміна мотора компресора (ціна роботи 800 грн + вартість компресора) от 1800 до 5500 грн.
Заміна температурного датчика (вартість роботи 150 грн. + вартість сенсора температури) от 250 грн.
Заміна термостату, терморегулятора (вартість роботи 220 грн + ціна термостату) от 400 грн.
Заправка фреоном (без паяння) 300 грн.
Ремонт модуля управління (майстер забирає плату в майстерню для точної діагностики на стенді. Час ремонту не перевищує 6 год.) от 800 до 3200 грн.
Впайка шредера 200 грн.
Ремонт системи відтайки випарника No Frost (заміна вентилятора, тен відтайки, заміна датчика відтайки, дефрост таймера) от 400 грн
Усунення витоків холодоагенту от 1200 грн.
Заміна фільтра осушувача 150 грн.
 • Ми будемо вам дуже вдячні за написаний чесний відгук про роботу наших співробітників. У свою чергу Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені якісним і недорогим ремонтом вашого холодильника. Усі відгуки публікуються без модерації))) 
 • Точна вартість ремонту буде відома після проведення діагностики та виявлення всіх несправностей. Також ви можете проконсультуватися по телефону зі спеціалістами «Глобал-Майстер», які допоможуть вам розібратися в поломці та ціні на ремонт.
Приклад наших рабіт:

Ремонт ( Хьюмидора) холодильника для хранения сигар

Замена компрессора холодильника самсунг. Цена 3600 грн.

Ремонт платы управления холодильника бош

Замена компрессора холодильника. Цена 3000 грн.

Замена пускового реле холодильника. Цена работы 600 грн.

Ремонт модуля управления холодильника самсунг. Цена работы 1200 грн.

Устранение утечки в запенке холодильника индезит. Цена ремонт 1600грн.

Устранение утечки в запененной части холодильника. Цена работы 2200 грн.

Замена таймера оттайки холодильника. Цена работы 1150 грн.

Замена тэна оттайки. Цена 800 грн.

ремонт холодильной витрины

Диагностика холодильной витрины

Замена пускового конденсатора цена 400 грн

Ремонт платы управления холодильника вирпул

Устранение утечки на контуре обогрева холодильника бош

Замена вентиляторов морозильной камеры холодильника хитачи

Установка внешнего испарителя

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Працюємо у всіх районах Києва та передмістя.

Голосіївський район
Святошинський район
Солом’янський район
Оболонський район
Подільський район
Печерський район
Дарницький район
Дніпровський район
Деснянський район
Вишгород
Ірпінь
Бровари

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Вызов мастера

Перелік основних неполадок холодильника Ліпхер

Холодильники Ліпхер можуть мати різні проблеми, які впливають на їх функціонування. Ось декілька основних неполадок, з якими може стикатися ваш холодильник Ліпхер:
 1. Не працює компресор Це може бути пов’язано з перегорілим стартовим реле або заміненням компресора. Іноді неполадка може бути пов’язана з електричною мережею, тому перевірте, що холодильник правильно підключений та живлення присутнє.
 2. Не охолоджує Це може бути пов’язано з недостатньою кількістю фреону, проблемами з компресором або термостатом. Також може бути проблема з засміченням вентилятора, який розподіляє холодильне повітря.
 3. Замерзання Якщо в холодильнику з’явились ознаки замерзання, це може бути пов’язано з несправним термостатом або проблемою з дверима, що призводить до втрати холоду та підвищення температури всередині пристрою.
 4. Шуми Якщо ви почули шуми, це може бути пов’язано з несправним компресором, вентилятором або занадто великою кількістю льоду. Іноді проблема може бути пов’язана з деталями в середині холодильника, які виробляють звук при контакті один з одним.
 5. Протікає Якщо ваш холодильник Ліпхер протікає, можливо проблема зі шлангами, клапанами або зливним отвором. Також можливо проблема з ущільнювачем дверей, який може бути пошкоджений або зношений.
Ці неполадки можуть мати різні причини, тому, якщо ви стикнулися з однією з цих проблем, краще звернутися до досфітчених майстрів

Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра