Почему мы?

Работаем ежедневнов будние и выходные
Бесплатный выезд мастерана дом или офис
Гарантийный талонна ремонт
Фирменные запчасти в наличии

Отзывы о нас

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Сертификаты

previous arrow
next arrow
Slider

Шар інею на випарнику в морозильній камері

Нещодавно, в розділі «хозяка на замітку» , ми писали про систему «No-Frost», яка дозволяє протягом довгого часу не розморожувати морозильну камеру. Система з певною періодичністю мимовільно розморожує трохи морозилку без втрат температури і «скидає» крижану шубу. При цьому на випарнику утворюється ледве помітний шар інею, який можливо розглядати, тільки направивши в морозильну камеру світло від ліхтарика. У холодильниках без цієї системи шар інею на випарнику — нормальне явище. Адже в них не передбачено автоматичне періодичне розморожування. Допустима крижана кірка для них до 5 мм. Вона утворюється шляхом потрапляння теплого повітря в камеру, тому намагайтеся відкривати морозилку ненадовго. При утворенні крижаного шару більше 5 мм ми рекомендуємо розморозити морозильну камеру на протязі 12-24 годин. Ні в якому разі не намагайтеся очистити лід гострими металевими предметами, ви можете пошкодити робочий контур (і холодоагент вийде), що призведе до необхідності негайного ремонту. Що ж робити, якщо на випарнику морозилки утворився значний шар інею (для холодильників з No-Frost 2-3 мм, для звичайних більш 5мм)? Все досить просто. Відомий іній, що з’явився на вашому випарнику в морозилці, означає або несправність холодильника, або сигнал для чергового розморожування холодильника.

Розморожування холодильника

Рекомендуємо розморожувати холодильник цілком. Вимикаєте холодильник на добу, протираєте його і включаєте на 1 годину порожній. Після цього можна завантажувати продукти. Регулярну «розмороження» необхідно проводити як старим холодильників так і їх сучасним братам (хоча б 1 раз на рік). Якщо після включення холодильника в морозильній камері продовжив утворюватися іній, це може означати тільки присутність несправності.

несправність

Поломка може бути пов’язана з електронними схемами холодильника: блок керування або «датчик оттайкі» морозильної камери. А так само можливий засмічення капілярної системи контуру холодоагенту.
  1. Несправність датчика або електронної схеми діагностується збільшенням температури у вашій морозильній камері. Якщо це сталося, необхідно терміново звернутися в майстерню по ремонту холодильників для усунення неполадок.
  2. Засмічення капілярної трубки утворюється внаслідок попадання сторонніх речовин в систему циркуляції. Наприклад, масло з мотора компресора. Це може бути пов’язано з невірною експлуатацією холодильника (установка в не опалювальне приміщення) або з заводським шлюбом.
Ви можете розморозити свій холодильник, і якщо при його включенні він не набере потрібну температуру, негайно звертайтеся до майстра по ремонту холодильників , тому що тільки він зможе допомогти Вам у найкоротші терміни виправити поломку. Не намагайтеся відремонтувати холодильник самостійно.

Хотите проконсультироваться?

Заполните форму и мы позвоним вам в течении 15 минут. Обратный звонок
Заявка
Вы оставляете заявку по телефону или онлайн на нашем сайте.
Диагностика
Мастер приезжает к вам и проводит диагностику, или делает это по телефону, если возможно.
Стоимость
Если вам подходит стоимость ремонта, названная мастером, он приступает к работе.
Ремонт готов!
По окончании работы ваша техника исправна.

Нужен мастер?

Мастер позвонит вам в течении 15 минут после подачи заявки. Вызов мастера

Сделайте заявку со скидкой 5%

Оформляя заявку на ремонт через сайт, вы получите скидку на ремонт 5%.
Вызвать мастера