Почему мы?

Работаем ежедневнов будние и выходные
Бесплатный выезд мастерана дом или офис
Гарантийный талонна ремонт
Фирменные запчасти в наличии

Отзывы о нас

Play
Slider

Сертификаты

previous arrow
next arrow
Slider

Шар інею на випарнику в морозильній камері

Нещодавно, в розділі «хозяка на замітку» , ми писали про систему «No-Frost», яка дозволяє протягом довгого часу не розморожувати морозильну камеру. Система з певною періодичністю мимовільно розморожує трохи морозилку без втрат температури і «скидає» крижану шубу. При цьому на випарнику утворюється ледве помітний шар інею, який можливо розглядати, тільки направивши в морозильну камеру світло від ліхтарика. У холодильниках без цієї системи шар інею на випарнику – нормальне явище. Адже в них не передбачено автоматичне періодичне розморожування. Допустима крижана кірка для них до 5 мм. Вона утворюється шляхом потрапляння теплого повітря в камеру, тому намагайтеся відкривати морозилку ненадовго. При утворенні крижаного шару більше 5 мм ми рекомендуємо розморозити морозильну камеру на протязі 12-24 годин. Ні в якому разі не намагайтеся очистити лід гострими металевими предметами, ви можете пошкодити робочий контур (і холодоагент вийде), що призведе до необхідності негайного ремонту. Що ж робити, якщо на випарнику морозилки утворився значний шар інею (для холодильників з No-Frost 2-3 мм, для звичайних більш 5мм)? Все досить просто. Відомий іній, що з’явився на вашому випарнику в морозилці, означає або несправність холодильника, або сигнал для чергового розморожування холодильника.

Розморожування холодильника

Рекомендуємо розморожувати холодильник цілком. Вимикаєте холодильник на добу, протираєте його і включаєте на 1 годину порожній. Після цього можна завантажувати продукти. Регулярну «розмороження» необхідно проводити як старим холодильників так і їх сучасним братам (хоча б 1 раз на рік). Якщо після включення холодильника в морозильній камері продовжив утворюватися іній, це може означати тільки присутність несправності.

несправність

Поломка може бути пов’язана з електронними схемами холодильника: блок керування або «датчик оттайкі» морозильної камери. А так само можливий засмічення капілярної системи контуру холодоагенту.
  1. Несправність датчика або електронної схеми діагностується збільшенням температури у вашій морозильній камері. Якщо це сталося, необхідно терміново звернутися в майстерню по ремонту холодильників для усунення неполадок.
  2. Засмічення капілярної трубки утворюється внаслідок попадання сторонніх речовин в систему циркуляції. Наприклад, масло з мотора компресора. Це може бути пов’язано з невірною експлуатацією холодильника (установка в не опалювальне приміщення) або з заводським шлюбом.
Ви можете розморозити свій холодильник, і якщо при його включенні він не набере потрібну температуру, негайно звертайтеся до майстра по ремонту холодильників , тому що тільки він зможе допомогти Вам у найкоротші терміни виправити поломку. Не намагайтеся відремонтувати холодильник самостійно.

Хотите проконсультироваться?

Заполните форму и мы позвоним вам в течении 15 минут. Обратный звонок
Заявка
Вы оставляете заявку по телефону или онлайн на нашем сайте.
Диагностика
Мастер приезжает к вам и проводит диагностику, или делает это по телефону, если возможно.
Стоимость
Если вам подходит стоимость ремонта, названная мастером, он приступает к работе.
Ремонт готов!
По окончании работы ваша техника исправна.

Нужен мастер?

Мастер позвонит вам в течении 15 минут после подачи заявки. Вызов мастера

Сделайте заявку со скидкой 5%

Оформляя заявку на ремонт через сайт, вы получите скидку на ремонт 5%.
Вызвать мастера