...
ремонт холодильника Nord

Ремонт холодильників NORD у Києві

При необхідності терміново та якісно полагодити холодильник Норд у Києві, зверніться до нашої компанії «Глобал-Майстер». Ми працюємо 7 днів на тиждень, у вихідні та святкові дні, що дуже тішить наших клієнтів, тому що ніколи не знаєш наперед, коли знадобиться наша допомога. Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру мають необхідний досвід та засоби для виконання ремонтів холодильників Nord .

Майстер приїде у зручний для Вас час!

Викликати майстра

Почему мы?

Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Гарантія від 6 місяців. до 24 міс.

Ремонт холодильників норд вдома в Києві та області.

майстер ремонту холодильників Nord
 • У зв’язку з тим, що Норд це українська компанія, всі запасні частини на холодильники завжди є в доступності і за низькими цінами. А сам ремонт ніколи не приносив неприємних сюрпризів, тому що холодильники влаштовані досить просто, в порівнянні з іншими брендами, але не поступаються їм показниками ціна/якість. Окремі моделі Норда можуть прослужити досить довго, не завдаючи турбот їх власникам. Окрема специфічна особливість холодильників Nord відзначається при перебоях в електропостачанні. Полягає вона в тому, що при відключенні холодильника від мережі (неважливо, відключили світло або ви просто вийняли вилку з розетки), повторне включення рекомендується робити лише через 5 хв. Пов’язано це з необхідністю зниження тиску холодоагенту у системі. В іншому випадку збільшується тиск при запуску на компресор, що може викликати перегрів, і надалі вихід останнього з ладу. Найпоширенішими поломками холодильників Норд вважаються
  • Відмова роботи термореле;
  • Вихід з ладу компресора морозилки;
  • Може барахлити контур обігріву холодильної камери;
  • Часто засмічується кип’ятільна трубка;
  • Витікання холодоагенту.
  Якщо зламався холодильник Норд, і у Вас є бажання полагодити його якісно та швидко, без зайвих витрат, тоді звертайтесь до нашого сервісного центру. Безкоштовна діагностика та виїзд кваліфікованого майстра додому, у зручний для Вас час, забезпечать швидкий, якісний, а головне не дорогий ремонт.

Ціни на ремонт холодильників Норд:

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика (з ремонтом) 0 грн.
Виїзд та діагностика (без ремонту) 60 грн.
Заміна пускозахисного реле від 300 грн.
Замена термостата, терморегулятора від 300 грн.
Заправка фреоном від 350 грн.
Ремонт електросхем від 350 грн.
Заміна нагрівача випарника від 500 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 350 грн.
Вартість ремонту наведена без урахування ціни на деталі, що комплектують. Точна вартість буде відома після проведення діагностики та виявлення всіх несправностей. Також ви можете проконсультуватися по телефону зі спеціалістами «Глобал-Майстер», які допоможуть вам розібратися в поломці та ціні на ремонт.

Працюємо у всіх районах Києва та передмістя.

Голосіївський район
Святошинский район
Солом’янський район
Оболонський район
Подільський район
Печерський район
Дарницкий район
Дніпровський район
Деснянський район
Вишгород
Ірпінь
пивоварні

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Виклик майстра

Перелік основних неполадок холодильника Nord

Холодильник не вмикається: При виникненні такої несправності, ви побачите відсутність світлових індикаторів на холодильнику, при відкритті дверцят не світиться всередині холодильника. Насамперед перевірте вилку мережного шнура, чи вставлена ​​вона в розетку. Якщо проблема не вирішилася, слід перевірити саму розетку, на неї може не надходити електрика. За умови, що всі перераховані вище дії виконані, а холодильник відмовляється включатися, причиною поломки в більшості випадків служить блок управління. Найкращим рішенням у цій ситуації буде виклик майстра з ремонту холодильників. Фахівець ремонтник має необхідний досвід і знання, зможе провести діагностику та виявити причину поломки, якісно її усунувши. Холодильник не охолоджує: Таке буває досить часто, і не тільки через якісь поломки. Спочатку перевірте встановлену температуру, вона могла збитися внаслідок відключення електроенергії. Занадто велике завантаження продуктами також може призвести до недостатнього охолодження. Якщо жодна з вищезазначених причин не усунула неполадку, то причина в холодоагенті. У таких випадках проводять перезаправлення холодоагенту у трубках холодильника. Без майстра вам із цим не впоратися. Холодоагент це хімічна речовина і невміле поводження з ним може призвести до отруєння. Холодильник видає сильний звук і вібрацію: Це найбезлопатіша «поломка», так як причиною вібрації і відповідно неприємного звуку, що набридає, служить неправильна установка холодильника. Встановіть холодильник за рівнем, зафіксувавши при цьому ніжки та всі сторонні шуми припиняться. Холодильник дуже сильно морозить: Найбільш частою причиною такого явища є несправне реле температури. При несправності термостата температура в морозильній камері помітно знижується. У такому випадку вам доведеться замінити термостат, зробити це можна і самому, але потрібно звертати увагу на оригінальність деталей, а також не завадить хоч якийсь досвід. Також причиною цієї поломки може стати витікання газу. Це відбувається через механічні пошкодження охолоджувальної системи. При цьому пошкодження можуть бути видимими, так і немає. Мікротріщини виявити можна тільки за допомогою спеціального обладнання, яке є у наших фахівців з ремонту холодильного обладнання.
У холодильнику не приємний запах: Перш за все слід перевірити продукти в холодильнику, чи немає там зіпсованих. Саме зіпсовані продукти часто стають причиною неприємного запаху в ньому. Виправляється дуже просто, холодильник слід розморозити, попередньо вийнявши з нього всі продукти, а потім ретельно промити миючими засобами. Якщо запах не усунувся і холодильник, як і раніше, продовжує «пахнути», слід викликати майстра. У цьому випадку причиною запаху стали патрубки, що засмітилися, по яких повинен відходити конденсат з випарника. Досвідчений майстер без проблем усуне цю несправність чищенням патрубків, а якщо процес гниття занадто великий, замінить новими. На випарнику холодильника багато інею: Скупчення інею або льоду на випарнику найчастіше спричинене порушенням герметичності холодильника. Це причина розриву або пошкодження гумки ущільнювача в дверях холодильника. Пошкодження можна спробувати усунути самому, заклавши розрив гумки, але краще зробити повну заміну. Це далеко не всі несправності, які можуть статися з холодильником, існує багато інших, таких як:
 1. Скупчення льоду та снігу;
 2. Не зачиняються дверцята холодильника;
 3. Скупчення води під холодильником;
 4. Червоний індикатор;
 5. Відмова роботи компресора;
 6. Вихід з ладу панелі керування;
 7. Безліч механічних ушкоджень.
У всіх цих та інших випадках, коли немає можливості вирішити проблему самому, ми готові прийти вам на допомогу. Скористайтеся послугою «виклик майстра з ремонту холодильників» за телефоном: 096122266 1 (з 8 до 20 год.) або заповнивши заявку на виклик майстра online. Наша фірма вже 10 років працює на ринку послуг у Києві та області. Проводячи ремонт у вас вдома, ми позбавляємо вас проблем з перевезенням великогабаритної техніки.

Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра