...

Ремонт холодильників Hitachi у Києві та Області.

скидка на заказ із сайтаЛаскаво просимо на наш сайт, де ми пропонуємо кваліфіковані послуги з ремонту холодильників Hitachi. Наша команда складається з досвідчених майстрів, які мають глибокі знання та практичний досвід у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних з вашим холодильником Hitachi.

Майстер приїде в зручний для Вас час!

Викликати майстра

Почему мы?

Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Гарантія від 6 місяців. до 24 міс.

Ремонт холодильників Хитачі вдома у Києві та області.

 1. Чому варто обрати саме нас?
  1. Досвід роботи: Наші фахівці мають роки досвіду у ремонті холодильників різних моделей Hitachi, що дозволяє нам швидко та ефективно діагностувати та усунути будь-які несправності.
  2. Якісні запчастини: Ми використовуємо лише оригінальні або сертифіковані сумісніремонт холодильника бош запчастини для заміни, щоб забезпечити тривалу роботу вашого холодильника після ремонту.
  3. Гарантія на ремонт: Надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт та замінені запчастини, що свідчить про високу впевненість у якості наших послуг.
  4. Доступні ціни: Ми пропонуємо конкурентні ціни на ремонт холодильників Hitachi, а також гнучку систему знижок для наших постійних клієнтів.
  5. Швидкість та зручність: Розуміємо, наскільки важливо швидко відновити роботу вашого холодильника, тому пропонуємо оперативні терміни виконання ремонтних робіт, а також можливість виклику майстра додому.
  Послуги, які ми пропонуємо:
  • Діагностика несправностей
  • Заміна компресора
  • Ремонт або заміна електронних модулів управління
  • Усунення витоків холодоагенту та заправка фреоном
  • Заміна ущільнювачів дверцят
  • Ремонт або заміна термостата
  • Чищення системи охолодження та інші види робіт

Ціни на ремонт холодильників Хітачі:

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика (з ремонтом) 0 грн.
Виїзд та діагностика (без ремонту) 60 грн.
Заміна пускозахисного реле від 300 грн.
Заміна термостату, терморегулятора від 300 грн.
Заправка фреоном від 350 грн.
Ремонт електросхем від 350 грн.
Заміна нагрівача випарника від 500 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 350 грн.
Як замовити ремонт? Для замовлення ремонту холодильника Hitachi просто зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактами. Ми з радістю проконсультуємо вас щодо можливих проблем і запропонуємо найкращий спосіб їх вирішення. Ви також можете залишити заявку на сайті, і наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей. Ми пишаємося тим, що надаємо нашим клієнтам тільки найкращий сервіс і гарантуємо задоволення від кожного етапу співпраці з нами. Не дозволяйте несправностям холодильника Hitachi вплинути на ваш комфорт та повсякденне життя. Обирайте професіоналів – обирайте нас!

Працюємо у всіх районах Києва та передмістя.

Голосіївський район
Святошинський район
Солом’янський район
Оболонський район
Подільський район
Печерський район
Дарницький район
Дніпровський район
Деснянський район
Вишгород 
Ірпінь
Вишневе

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Виклик майстра

Перелік основних неполадок холодильника Hitachi

Холодильник не вмикається: При виникненні такої несправності, ви побачите відсутність світлових індикаторів на холодильнику, при відкритті дверцят не світиться всередині холодильника. Насамперед перевірте вилку мережного шнура, чи вставлена ​​вона в розетку. Якщо проблема не вирішилася, слід перевірити саму розетку, на неї може не надходити електрика. За умови, що всі перераховані вище дії виконані, а холодильник відмовляється включатися, причиною поломки в більшості випадків служить блок управління. Найкращим рішенням у цій ситуації буде виклик майстра з ремонту холодильників. Фахівець ремонтник має необхідний досвід і знання, зможе провести діагностику та виявити причину поломки, якісно її усунувши. Холодильник не охолоджує: Таке буває досить часто, і не тільки через якісь поломки. Спочатку перевірте встановлену температуру, вона могла збитися внаслідок відключення електроенергії. Занадто велике завантаження продуктами також може призвести до недостатнього охолодження. Якщо жодна з вищезазначених причин не усунула неполадку, то причина в холодоагенті. У таких випадках проводять перезаправлення холодоагенту у трубках холодильника. Без майстра вам із цим не впоратися. Холодоагент це хімічна речовина і невміле поводження з ним може призвести до отруєння. Холодильник видає сильний звук і вібрацію: Це найбезлопатіша «поломка», так як причиною вібрації і відповідно неприємного звуку, що набридає, служить неправильна установка холодильника. Встановіть холодильник за рівнем, зафіксувавши при цьому ніжки та всі сторонні шуми припиняться. Холодильник дуже сильно морозить: Найбільш частою причиною такого явища є несправне реле температури. При несправності термостата температура в морозильній камері помітно знижується. У такому випадку вам доведеться замінити термостат, зробити це можна і самому, але потрібно звертати увагу на оригінальність деталей, а також не завадить хоч якийсь досвід. Також причиною цієї поломки може стати витікання газу. Це відбувається через механічні пошкодження охолоджувальної системи. При цьому пошкодження можуть бути видимими, так і немає. Мікротріщини виявити можна тільки за допомогою спеціального обладнання, яке є у наших фахівців з ремонту холодильного обладнання.
У холодильнику не приємний запах: Перш за все слід перевірити продукти в холодильнику, чи немає там зіпсованих. Саме зіпсовані продукти часто стають причиною неприємного запаху в ньому. Виправляється дуже просто, холодильник слід розморозити, попередньо вийнявши з нього всі продукти, а потім ретельно промити миючими засобами. Якщо запах не усунувся і холодильник, як і раніше, продовжує «пахнути», слід викликати майстра. У цьому випадку причиною запаху стали патрубки, що засмітилися, по яких повинен відходити конденсат з випарника. Досвідчений майстер без проблем усуне цю несправність чищенням патрубків, а якщо процес гниття занадто великий, замінить новими. На випарнику холодильника багато інею: Скупчення інею або льоду на випарнику найчастіше спричинене порушенням герметичності холодильника. Це причина розриву або пошкодження гумки ущільнювача в дверях холодильника. Пошкодження можна спробувати усунути самому, заклавши розрив гумки, але краще зробити повну заміну. Це далеко не всі несправності, які можуть статися з холодильником, існує багато інших, таких як:
 1. Скупчення льоду та снігу;
 2. Не зачиняються дверцята холодильника;
 3. Скупчення води під холодильником;
 4. Червоний індикатор;
 5. Відмова роботи компресора;
 6. Вихід з ладу панелі керування;
 7. Безліч механічних ушкоджень.
У всіх цих та інших випадках, коли немає можливості вирішити проблему самому, ми готові прийти вам на допомогу. Скористайтеся послугою «виклик майстра по ремонту холодильників» за телефоном: +38(066)928-28-69 (з 8 до 20 год.) або заповнивши заявку на дзвінок майстра online. Наша фірма вже 10 років працює на ринку послуг у Києві та області. Проводячи ремонт у вас вдома, ми позбавляємо вас проблем з перевезенням великогабаритної техніки.

Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра