Почему мы?

Работаем ежедневнов будние и выходные
Бесплатный выезд мастерана дом или офис
Гарантийный талонна ремонт
Фирменные запчасти в наличии

Отзывы о нас

Play
Slider

Сертификаты

previous arrow
next arrow
Slider

Майстер по ремонту холодильників на дому

Сервісний центр «globalmaster» здійснює ремонт холодильників на дому по Києву. Спеціаліст нашої майстерні приїде до вас вже протягом 24 годин після отримання вашої заявки на ремонт і гарантовано якісно відремонтує вийшов з ладу холодильник.

ціни

Кінцева вартість ремонту залежить від марки і моделі вашого холодильника. Це пов’язано з тим, що ціни на запчастини і складність робіт по їх заміні можуть значно відрізнятися для агрегатів різних виробників. Нижче ми наводимо таблицю, яка допоможе вам приблизно розрахувати майбутні витрати на ремонт.
Найменування робіт ціни *
Вітчизняні (+ Stinol) імпортні
Виклик майстра і діагностика ** безкоштовно ** безкоштовно **
Заправка холодильного агрегату холодоагентом від 2500 до 3500 грн. від 3500 до 5000 грн.
Ремонт випарника (без урахування вартості заправки хол. Агрегату холодоагентом) від 2000 до 3000 грн. від 2000 до 3000 грн.
Усунення засмічення або заміна капілярного тгрнопроводу від 3500 до 4500 грн. від 4000 до 6000 грн.
Заміна термостата (крім термостата системи No Frost) від 2000 до 4000 грн. від 2000 до 4000 грн.
Заміна термостата системи No Frost від 3000 до 4500 грн. до 7000 грн.
Заміна пускозахисна реле від 1500 до 2500 грн. від 2500 до 4500 грн.
Заміна таймера або двигуна вентилятора (без кожуха) от 2000 до 3800 грн. від 3000 до 4600 крб.
Заміна герконового датчика або кнопки включення (управління) від 1500 до 2200 грн. від 1500 до 2200 грн.
Заміна повітряного датчика холодильної або морозильної камер до 3500 грн. від 3000 до 4500 грн.
Заміна нагрівача оттайкі до 5000 грн. від 4000 до 7000 грн.
Ремонт і установка модуля управління (зняття, ремонт в майстерні, установка) від 4500 до 5500 грн. від 4500 до 8000 грн.
Установка мотор-компресора потужністю до 180 Вт від 6500 до 8500 грн. від 6500 до 8500 грн.
Установка мотор-компресора потужністю понад 180 Вт від 7000 до 15000 грн. від 7000 до 15000 грн.
* У наведеній вище таблиці вказані ПОВНІ ЦІНИ за ремонт, з урахуванням вартості нових комплектуючих і робіт фахівця. ** У разі відмови від ремонту вам доведеться заплатити 400 грнлів за виклик майстра.

Як викликати майстра «globalmaster» по ремонту холодильників на будинок?

Зробити заявку на ремонт можна, зателефонувавши за телефонами або заповнивши онлайн-заявку на сайті. При зверненні повідомте, будь ласка, наступну інформацію:
 • Марку і, по можливості, модель вашого холодильника. Наприклад, LG GA-B489 YVCZ або Indesit DFM 4180 S.
 • Симптоми поломки. Наприклад, холодильник погано морозить, сильно шумить або нещільно закривається.
 • Найбільш зручні для вас день і час приїзду майстра.
 • Ваші ім’я, адреса і телефон.
В обумовлений день ремонту майстер ще раз зв’яжеться з вами і уточнить час приїзду.

Наші переваги

 • Безкоштовна консультація по телефону. За вказаними вами симптомів несправності наші менеджери по телефону проінформують вас про можливу причину виникнення поломки і назвуть приблизну вартість ремонту. Точну суму озвучить майстер після діагностики несправного холодильника.
 • Безкоштовні виїзд майстра і діагностика. У разі вашої згоди на ремонт вам не знадобиться оплачувати виїзд майстра додому і діагностику.
 • Ремонт на дому протягом 24 годин з моменту звернення. Вам не доведеться везти несправний холодильник в сервісний центр. Наш майстер сам приїде до вас вже протягом доби після отримання вашої заявки та здійснить ремонт прямо у вас вдома.
 • Графік роботи з 8 до 22. Ми робіт без святкових і вихідних днів. Тому ви легко виберете зручне для себе час приїзду фахівця.
 • Гарантія на ремонт. На все нові запчастини і роботи, виконані нашими майстрами, ми даємо гарантію на термін від 3 місяців до 2 років залежно від складності виконаного ремонту.

Приватний майстер по ремонту холодильників або майстерня?

Часом необхідність ремонту змушує відповісти на непросте питання: що краще – викликати приватного майстра або звернутися в сервісний центр по ремонту побутової техніки? Розберемо плюси і мінуси обох варіантів.

переваги

майстерня

приватний майстер

 • Оперативний виїзд майстра додому . Сервісний центр має в своєму розпорядженні великим штатом співробітників, серед яких завжди знайдеться вільний майстер в вашому районі, щоб оперативно виїхати до вас за викликом.
 
 • Офіційна гарантія на роботу і запчастини . Завершивши ремонтні роботи, майстер сервісного центру видасть вам гарантійний талон з печаткою компанії, в якому буде вказано термін дії гарантії. Тому навіть якщо ви зіткнетеся з недобросовісним фахівцем (що буває вкрай рідко при замовленні ремонту в сервісному центрі), компанія виконає перед вами гарантійні зобов’язання, надіславши іншого майстра або здійснивши повернення грошових коштів.
 
 • Висока кваліфікація майстра . Спеціалісти сервісного центру при прийомі на роботу здають тести на профпридатність, а після – регулярно проходять посадові атестації та підвищують свою кваліфікацію. Для клієнта такий ретельний відбір персоналу є гарантією того, що ремонт буде виконаний якісно і повторної поломки не виникне.
 • Зрідка нижча вартість послуг . На практиці це далеко не завжди є правдою. З досвіду співпраці «globalmaster» з висококваліфікованими приватними фахівцями з ремонту холодильників, їм не вигідно опускати ціни нижче сервісних центрів, втрачаючи в прибутку, оскільки клієнтів «і так вистачає».

недоліки

 • Відносно висока вартість робіт . Майстерня крім витрат на запчастини і зарплату майстрів має витрати на рекламу, менеджерів, підвищення кваліфікації фахівців, оренду ремонтного цеху та інші. Всі ці витрати враховуються в ціні ремонту для клієнта, але забезпечують більш високу якість надання послуги в порівнянні з приватним майстром.
 • Тривале очікування приїзду майстра . У приватного майстра замовлення розписані на 2 – 4 дня вперед. Тому чергу до вашого ремонту може дійти нескоро.
 
 • Відсутність реальних гарантій на ремонт і запчастини . У кращому випадку приватний майстер дає усну гарантію, в гіршому – гарантія взагалі відсутня. Якщо ви зіткнетеся з некваліфікованим фахівцем, який зробить ремонт неналежним чином, то, вимагати повторного ремонту або повернення грошових коштів вам буде просто нема з кого. Скоріш за все, телефон такого «майстра» стане недоступний після того, як ви справите оплату і висловіть невдоволення якістю ремонту.
 
 • Високий ризик «нарватися» на непрофесіонала . Приватний майстер – це далеко не завжди професіонал, що володіє достатніми знаннями, навичками та необхідним обладнанням для належного виконання ремонту. Дуже часто, приватники – це любителі-самоучки, після яких холодильник взагалі може стати неремонтоздатність.
Таким чином, «globalmaster» не рекомендує звертатися до приватних майстрів по ремонту холодильників. Крім сумнівної вигоди в ціні сотні холодильників після «рук» подібних майстрів потрапляли до фахівців «globalmaster» на повторний ремонт, а «спеціаліст-приватник» пропадав назавжди з грошима клієнта.

Найбільш популярні ознаки несправності холодильника

Нижче ми наводимо таблицю найбільш поширених симптомів поломок холодильників, з якими найчастіше майстри «globalmaster» мають справу.
Холодильник не включається Найбільш часто причина криється в несправності терморегулятора.
Холодильник не відключається Швидше за все, з ладу вийшов термостат або датчик температури.
У холодильнику намерзає лід Ймовірно, вийшов з ладу термодатчик повітря морозильної / холодильної камери (в залежності від місця утворення полою).
Чи не працює морозильна камера Найбільш часта причина даної поломки – вихід з ладу двигуна-компресора.
Чи не працює холодильна камера Ймовірно, стався витік холодоагенту з охолоджувальної системи холодильника.
холодильник тече Найчастіше дана несправність викликана засміттям дренажного отвору, призначеного для відводу вологи з агрегату.
Холодильник включається і відразу відключається Причиною цього можуть бути збої в роботі керуючої плати.
холодильник пищить Що говорить про проблеми з температурним режимом всередині холодильника. Причиною цього може бути витік фреону з холодильного контуру агрегату.
Холодильник перемораживает Можливо, стався засмічення капілярного тгрнопроводу.
Холодильник сильно шумить і гуде Швидше за все, розхиталися амортизатори мотора-компресора.
холодильник клацає Швидше за все, проблема пов’язана пускозахисне реле.
Холодильник не закривається Можливо, зносився гумовий ущільнювач дверцят.
  Виявивши поломку в своєму холодильнику, не чекайте, поки вона переросте в більш складну для ремонту несправність. Краще відразу зверніться до фахівців «globalmaster»! Наші досвідчені майстри володіють усіма навичками і знаннями для виконання ремонту і повернуть ваш агрегат до повноцінної роботи вже протягом доби після вашого звернення. Викликати майстра «globalmaster» ви можете, зателефонувавши за телефонами

Хотите проконсультироваться?

Заполните форму и мы позвоним вам в течении 15 минут. Обратный звонок
Заявка
Вы оставляете заявку по телефону или онлайн на нашем сайте.
Диагностика
Мастер приезжает к вам и проводит диагностику, или делает это по телефону, если возможно.
Стоимость
Если вам подходит стоимость ремонта, названная мастером, он приступает к работе.
Ремонт готов!
По окончании работы ваша техника исправна.

Нужен мастер?

Мастер позвонит вам в течении 15 минут после подачи заявки. Вызов мастера

Сделайте заявку со скидкой 5%

Оформляя заявку на ремонт через сайт, вы получите скидку на ремонт 5%.
Вызвать мастера