Почему мы?

Работаем ежедневнов будние и выходные
Бесплатный выезд мастерана дом или офис
Гарантийный талонна ремонт
Фирменные запчасти в наличии

Отзывы о нас

Play
Slider

Сертификаты

previous arrow
next arrow
Slider

Майстер по ремонту домашніх кондиціонерів

Мережа сервісних центрів «globalmaster» здійс ствляется ремонт побутових кондиціонерів на дому в Москві і містах Підмосков’я. Вже протягом 24 годин після вашого звернення майстер приїде до вас і зробить якісний ремонт кондиціонера з гарантією.

ціни

Вартість ремонту залежить від марки і моделі кондиціонера, так як ціни на запчастини і складність робіт по їх заміні для різних виробників можуть бути різні. Скориставшись наведеною нижче таблицею, ви зможете приблизно розрахувати вартість майбутнього ремонту.
Тип робіт вартість
  профілактика кондиціонера
Профілактика “LITE” Прочищення фільтрів; Прочищення зовнішнього блоку; Дозаправка газом. 3500 грн.
Профілактика “STRONG” Прочищення фільтрів; Прочищення зовнішнього блоку; Прочищення крильчатки; Розбирання зовнішнього блоку; Дозаправка газом. від 3500 до 5000 грн.
Ремонт кондиціонера **
 діагностика кондиціонера 1000 грн.
Ремонт або заміна вентилятора внутрішнього / зовнішнього блоку (без демонтажу внутрішнього / зовнішнього блоків) «під ключ» від 2500 до 4500 грн.
Заміна мотора «під ключ» від 7000 до 12000 грн.
Ремонт плати управління (включаючи «зняти-поставити») від 5300 до 9000 грн.
Усунення витоку холодоагенту «під ключ» від 3500 до 10000 грн.
дозаправка холодоагентом від 3000 до 4000 грн.
 Дозаправка з вакуумаціей від 4000 до 6000 грн.
Заміна внутрішнього або зовнішнього блоку Зняття старого блоку; Вакуумація; Дозаправка газом; Розвальцьовування тгрн; Закріплення нар. блоку на кронштейни; Підключення електрики; Перевірка роботи системи. від 6000 до 12000 грн.
 Ремонт дренажної системи від 2000 до 6000 грн.
 Заміна 4-х ходового клапана кондиціонера «під ключ» від 4000 до 8000 грн.
 Ремонт або заміна термодатчика «під ключ» від 2500 до 5500 грн.
 Ремонт або заміна двигуна жалюзі «під ключ» від 3500 до 4500 грн.
 Ремонт або заміна шторок жалюзі «під ключ» від 2000 до 4000 грн.
 Заміна випарника «під ключ» від 5000 до 9000 грн.
** У таблиці вказана ПОВНА ЦІНА ремонту, з урахуванням вартості нових запчастин і робіт фахівця

Як викликати майстра «globalmaster» по ремонту кондиціонерів на будинок?

Зробити заявку на ремонт можна, зателефонувавши за телефонами або заповнивши онлайн-заявку на сайті. При зверненні повідомте, будь ласка, наступну інформацію:
 • Марку, а по можливості – і модель вашого кондиціонера. Наприклад, Fujitsu AGYG12LVCB / AOYG12LVCN або Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE / MUZ-SF25VE. Дізнатися номер моделі можна з інструкції по експлуатації.
 • Характер несправності. Наприклад, кондиціонер підтікає, не охолоджує або не гріє повітря.
 • Відповідні вам день і час ремонту.
 • Контактні дані: ім’я, адреса і телефон.
У день ремонту майстер «globalmaster» повторно зв’яжеться з вами для уточнення точного часу ремонту.

Наші переваги

 • Безкоштовна консультація по телефону. За названим вами симптомів несправності наш менеджер розрахує і повідомить вам приблизну вартість ремонту. Точну суму озвучить майстер після діагностики несправного кондиціонера.
 • Безкоштовний виїзд майстра. Виїзд фахівця «globalmaster» на будинок є безкоштовним, його оплата не буде потрібно.
 • Ремонт на дому протягом 24 годин з моменту звернення. Демонтаж і доставка несправного кондиціонера в сервісний центр не знадобляться. Ми зробимо його діагностику і ремонт прямо у вас вдома і вже протягом доби після звернення.
 • Зручний графік роботи з 8 до 22. «globalmaster» працює без святкових і вихідних днів. Тому ми приймемо і виконаємо вашу заявку навіть у пізні години вихідного дня.
 • Гарантія на ремонт до 2 років. На всі виконані нашими фахівцями роботи і встановлені комплектуючі ми даємо гарантію від 3 місяців до 2 років.

Приватний майстер по ремонту кондиціонерів або майстерня?

Сумніваєтеся, викликати чи приватного майстра або звернутися в сервісний центр по ремонту побутової техніки? Порівняємо, які є плюси і недоліки в зверненні в майстерню і до приватного фахівця.

переваги

майстерня

приватний майстер

 • Терміновий виїзд майстра додому .Сервісний центр володіє великим штатом фахівців, тому завжди знайдеться вільний майстер, який зможе оперативно приїхати до вас і зробити ремонт.
 
 • Офіційна гарантія на роботи і комплектуючі . Після закінчення ремонтних робіт майстер сервісного центру завжди видає гарантійний талон з терміном дії гарантії і печаткою компанії. І навіть якщо станеться гарантійний випадок, а майстер, який виконував у вас ремонт, з яких-небудь причин не зможе усунути несправність, майстерня надішле до вас іншого фахівця.
 
 • Високий професіоналізм майстра . Сервісний центр з особливою ретельністю підходить до відбору персоналу. Тому при прийомі на роботу майстра здають тести на профпридатність, а потім регулярно підвищують свою кваліфікацію і проходять посадові атестації.
 • Іноді більш низька вартість послуг . У приватного майстра немає додаткових витрат крім покупки запчастин, тому ціни на ремонт у нього можуть бути нижче. Але з досвіду співпраці «globalmaster» з приватниками-професіоналами більшість майстрів працюють за розцінками майстерень, не бажаючи втрачати прибуток і усвідомлюючи, що клієнту вкрай складно знайти на ринку хорошого майстра недорого.

недоліки

 • Відносно висока вартість робіт . Крім основних витрат запчастини та оплату роботи майстрів у сервісного центру є додаткові витрати, в які входять вартість оренди приміщення майстерні, підвищення кваліфікації майстрів, реклама та ін. Всі ці витрати включені у вартість послуг для клієнта, але в той же час є гарантією якості і відповідального підходу до ремонту побутової техніки.
 • Очікування майстра від декількох днів до тижня . Як правило, замовлення у приватного майстра розписані на кілька днів вперед. Тому термін очікування своєї черги на ремонт може бути тривалим.
 
 • Відсутність офіційної гарантії на роботи і запчастини .Даже якщо на словах приватний майстер гарантує усунення поломки в разі її повторного появи, то на практиці зобов’язати фахівця виконати гарантійні зобов’язання буде вкрай складно. Зазвичай телефон такого «майстра» стає недоступний після виникнення претензій до його роботи.
 
 • Ризик «нарватися» на непрофесіонала . 80% приватників – майстри-самоучки, які не мають профільної освіти та достатнього досвіду роботи. Такі «фахівці» здатні впоратися лише з нескладними видами ремонту. А при виникненні серйозної несправності вони в кращому випадку – не намагаються усунути поломку, вимагаючи з клієнта оплату за діагностику і виклик, а в гіршому – їх послуги призводять до повної непридатності кондиціонера до подальшого ремонту.
  Отже, якщо ви не хочете втратити час і гроші, то «globalmaster» не рекомендує довіряти ремонт кондиціонера приватного майстра. Багато разів до нас «в руки» потрапляли агрегати після такого «ремонту», а «спеціаліст-приватник» зникав після виникнення до нього претензій.

Найбільш поширені ознаки поломки кондиціонерів

Нижче представлена ​​таблиця, в якій відображені основні симптоми несправностей кондиціонерів, найбільш часто зустрічаються майстрами «globalmaster» при ремонті.
Домашній кондиціонер погано охолоджує або не холод зовсім Часта причина – витік фреону. Це могло статися з природної причини (протягом року експлуатації з системи витікає до 8% холодоагенту), через розгерметизацію системи внаслідок механічної дії, вібрацій компресора або вентилятора або утворення мікротріщин в тгрнопроводах через ураження корозією внаслідок довгих років експлуатації агрегату. Для усунення даної поломки необхідно знайти і усунути місце витоку і перезаправити систему холодоагентом.
З внутрішнього блоку побутового кондиціонер тече вода Нерідко причиною течі є засмічення дренажного отвору, через яке на вулицю або в каналізацію стікає по конденсована вода. Необхідна прочищення дренажного отвору.
Не включається компресор побутового кондиціонера Дуже часто причина даної поломки – вихід з ладу керуючого модуля. При нормальній роботі модуль управління роздає програмні команди вузлів агрегату. Через його поломки мотор не отримує команду на включення, в результаті чого кондиціонер не включається. Керуючий модуль або ремонтується, або замінюється на новий.
Домашній кондиціонер не включається з пульта управління Якщо сам пульт дистанційного керування справний, то, найімовірніше, вийшов з ладу фотодатчик (фотоприймач) на корпусі внутрішнього блоку кондиціонера. Як результат, керуючий модуль не отримує від пульта відповідну команду на включення. Несправний фотодатчик необхідно замінити.
Лід у внутрішньому блоці кондиціонера Ймовірно, сталася поломка датчика температури випарника, який контролює режим роботи компресора. Несправний термодатчик не дає мотору команду на відключення, в результаті чого радіатор внутрішнього блоку обростає льодом. Потрібна заміна термодатчика.
Шумить зовнішній блок кондиціонера Дуже часто через зношування за роки експлуатації шум, а іноді і вібрацію, видає мотор-компресор кондиціонера. Необхідна його заміна.
Шумить внутрішній блок кондиціонера Найбільш часта причина – розбалансування крильчаткивентилятора, який забезпечує теплообмін конденсатора з навколишнім середовищем. Іноді при цьому сам корпус агрегату вібрує. Зазвичай дисбаланс крильчатки вентилятора відбувається через утворення на ній наросту у вигляді нерівномірного шару бруду і пилу. Щоб вирішити цю проблему необхідно почистити вентилятор кондиціонера.
  Незалежно від того, що стало причиною поломки вашого кондиціонера – спочатку неправильна установка або вихід з ладу однієї з його деталей, фахівці «globalmaster» повернуть його до повноцінної роботи. Уже протягом доби після отримання вашої заявки на ремонт наш майстер приїде до вас і здійснить ремонт прямо у вас вдома.

Хотите проконсультироваться?

Заполните форму и мы позвоним вам в течении 15 минут. Обратный звонок
Заявка
Вы оставляете заявку по телефону или онлайн на нашем сайте.
Диагностика
Мастер приезжает к вам и проводит диагностику, или делает это по телефону, если возможно.
Стоимость
Если вам подходит стоимость ремонта, названная мастером, он приступает к работе.
Ремонт готов!
По окончании работы ваша техника исправна.

Нужен мастер?

Мастер позвонит вам в течении 15 минут после подачи заявки. Вызов мастера