...

Ремонт кондиціонерів!

При необхідності ремонту кондиціонера Ви завжди можете звернутися до нас. Висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи виконають усі необхідні є процедури, для тривалого та повноцінного функціонування вашого кондиціонера. Заявки приймаються за телефоном +38(096)1222661 или через онлайн форму заказа.

Замовлення онлайн обробляються  без черги зі знижкою 15% на ремонт!

Вызвать мастера

Почему мы?

Відгуки про нас

Play
Slider

Сертифікати

previous arrow
next arrow
Slider

Якісний ремонт кондиціонерів у Києві

Ремонт кондиціонера Ремонт та сервісне обслуговування кондиціонерів необхідно проводити не рідше одного разу на рік. Робиться це задля профілактики несправностей, і навіть мінімізації впливу довкілля. Для вашої зручності ми пропонуємо укладання договору на сервісне обслуговування, тим самим беремо на себе відповідальність за надійну роботу вашої спліт системи. Своєчасна читання та діагностика мінімізує можливість незапланованої поломки, і дасть можливість використання пристрою в необхідний для Вас час.

Ми працюємо 7 днів на тиждень,  за наступною схемою:

  • Ви залишаєте заявку на ремонт чи обслуговування за телефоном +38(066)928-28-69 або через онлайн форму нижче;
  • Повідомляєте свою проблему, вказавши при цьому точну модель кондиціонера і якомога докладніше описавши несправність;
  • Наші спеціалісти проводять з вами консультацію, уточнюють деякі подробиці поломки, а також час та місце для виїзду майстра;
  • Виїзд спеціалістів для ремонту кондиціонера;
Після завершення всіх необхідних робіт, наш співробітник дасть вам грамотну консультацію і відповість на всі запитання, що цікавлять замовника;

Чинимо будь-які моделі кондиціонерів

Точну ціну ремонту можна дізнатися, проконсультувавшись з нашим фахівцем, або провівши діагностику вдома.

Послуга Вартість
Виїзд та діагностика (з ремонтом) 0 грн.
Виїзд та діагностика (без ремонта) 200 грн
Сервісне обслуговування одного кондиціонера: • Повне очищення внутрішнього та зовнішнього блоків • Антибактеріальна обробка (дезінфекція) • Перевірка на герметичність фреонового контуру • Перевірка робочого тиску фреону r410a/r22 • Діагностика несправностей – виїзд   450 грн
Ремонт елементів електроустаткування від 300 до 1500 грн.
Ремонт модуля управління (фіксована ціна) 1500грн.
Заправка хладагентом r22/r410a за 100 грам  120/120 грн
Пошук та усунення витоку холодоагенту 600 грн
Ремонт системи відведення конденсату 600 грн.
Вартість ремонту вказана з урахуванням вартості комплектуючих. Точну ціну на ремонт вдома можна дізнатися, проконсультувавшись з нашим фахівцем по телефону, або провівши діагностику.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин. Зворотний дзвінок
Заявка
Ви залишаєте заявку по телефону чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика
Майстер приїжджає до вас і проводить діагностику, або робить це телефоном, якщо можливо.
Вартість
Якщо вам підходить вартість ремонту, названа майстром, він починає роботу.
Ремонт готовий!
Після закінчення роботи ваша техніка справна.

Потрібен майстер?

Майстер зателефонує вам протягом 15 хвилин після подання заявки. Вызов мастера

Ремонт кондиціонера Київ

Кліматична техніка ґрунтовно прижилася у побуті сучасної людини і, схоже, залишиться там назавжди. Сьогодні неможливо уявити будинок, магазин, квартиру і навіть звичайнісінький офіс без кондиціонера. Одні тільки збираються купувати обладнання, а хтось уже зайнятий пошуком компанії, що займається ремонтом кондиціонерів, що вийшли з ладу. І причиною є не тільки те, що техніку притаманне така властивість, як періодичний вихід з ладу, просто необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування. Тому воно допомагає підтримувати працездатність та довговічність кліматичного обладнання. Можливо, Ви вже займаєтеся пошуком сервісного центру, який зможе надати якісний та доступний за ціною сервіс з ремонту кондиціонерів у Києві?

Уявіть собі, що ви його знайшли!

Глобал Майстер здійснює ремонт, діагностику, профілактику та сервісне обслуговування кондиціонерів:

Спеціаліст компанії “Глобал Майстер” приїде до вас додому в найзручніший для вас час та: 1. Проведе ретельну діагностику для точного визначення причини поломки; 2. Виконає монтаж та встановлення кондиціонера 3. Відремонтує несправну техніку; 4. Правильно налаштує пристрій, надасть грамотні консультації щодо обслуговування та експлуатації, випише гарантійний талон на виконані роботи та встановлені деталі. Симптоми несправностей та можливі причини виходу з ладу кондиціонерів. 1. Підбір кондиціонера виконано непрофесійно. 2. Неправильно здійснено встановлення кондиціонера. 3. Засув повітряних фільтрів у внутрішньому блоці кондиціонера. 4. Нестача фреону у системі. 5. Робота кондиціонера у неправильному температурному режимі. 6. Неправильна експлуатація кліматичної техніки. 7. Неналежне сервісне обслуговування або його повна відсутність.

Що включає сервісне обслуговування кондиціонерів вдома у клієнта?

У Глобал Майстер це наступні види робіт:

Чому нам довіряють

У Києві багато пропозицій від різних компаній, що займаються встановленням та ремонтом кондиціонерів. Але існує ціла низка переваг, що виділяють компанію Глобал Майстер серед усіх. 1. Стабільність. Працюємо щодня з 9 до 20, у будні та вихідні. 2. Оперативний виїзд. Спеціаліст прибуде до Вас у день оформлення заявки. 3. Чесні ціни. Ціни на сервісне обслуговування та ремонт у нашій компанії завжди є аргументованими та фіксованими. 4. Захищеність клієнтів. На всі роботи видаються квитанції або акти виконаних робіт із укладанням договору, що дає можливість клієнту у разі виникнення спірних питань захистити свої права.

Гарантії

Також Ви зможете отримати від нашого сервісу цілий пакет гарантій:

Від несправності до робочого стану кондиціонера вас відокремлює лише один телефонний дзвінок – ваша заявка на ремонт, з усім іншим справляться наші фахівці. Якщо в період гарантії знову вийшов з ладу відремонтований вузол, повторний ремонт ми зробимо безкоштовно. Ремонт та технічне обслуговування кондиціонерів виконують висококваліфіковані фахівці, які мають вищу освіту та великий досвід. Ми впевнені в них настільки, що пропонуємо гарантію на строк до 1 року. Ми відповідаємо за свою роботу і не залишимо вас поза увагою навіть після виконаного ремонту. Звертаючись до сервісного центру Глобал Майстер, Ви отримуєте не тільки повністю відновлений пристрій (якщо він підлягає ремонту), а й гарантію від 3 місяців до 1 року на те, що поломка не повториться.

Зробіть знижку 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.
Викликати майстра